Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tweets

za pričljivce :)

Recommended Posts

isto ti dodje, samo što ti se ne drmaju sedišta (to je prilično opuštajuće,ako sediš u bioskopu 3 sata) i ne pada kiša... (htela sam da ih linčujem zbog te kiše, baš sam bila kod frizera i fenirala se )
druge efekte nam nisu puštali... Sad

odo ja ljudi, moram da vadim sočiva, i da pavam, ujutru rano ustajanje congratulations
laq noć! ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
laq noc tweety........vidimo se sutra........ja ustajem ujutru u 6 ali mi se neda spavati a i onako cu ustati oko pola 6 da svratim do peta..:DDDD....i uradim domaci....ako mi se bude dalo.....xDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ocajno...
saznala sam da imam urodjeni poremećaj čašica u kolenima, a kolko boli, ubijaa...
al dobro, proci ce to Smile
kako ste svi?
ja nemogu da verujem da nisam aktivna u petu, jer sam po ceo dan ovde congratulations

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pišem kratku pjesmicu o školi na engleskom. Samo sam 4 reda napisao Sad

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdravo svima......sta se radi.....ja ovi dana nisam bas aktivan na forumu posto nemam bas puno vremena....obicno mi stoji ukljucen i forum i facebook ali nisam tu.........sta ima kod vas inace....Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja sam se danas izvukao.....trebao da odgovaram istoriju i ona pozove 8 a ja 7 po redu u dnevniku.........hihihihihi....i njih troje dobilo 2 i jedna 1....:DDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Blago se tebi. Ja mzrim historiju ( volim je zvati histerija kao školski predmet), Prošle je godine bila zabavna i interesantna, a sada dooooooooooooosaaaaaaaaaaaaaaaaaadnaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja obozavam jedan deo...a jedan deo mrzim....obozavam EGIPCANE I GRKE.......<3
a mrzim ono sr*nje prvi i drugi sv rat i to.....3:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I ja obožavam Egišćane i Grke. Najviše njihovu Mitologiju. Znao sam milion stvari o Grčkoj Mitologiji. Sada učimo o historiji Bosne. YAAAAAAAAAAAAAAAAWN!

Share this post


Link to post
Share on other sites
tako smo mi o Srbiji.....pa on prvi srpski ustanak pa drugi pa sve to......ala smara......:DDDDDDDDD.....a sada u prvom srednje opet radimo iz pocetka i bas je supp....presli smo egipcane,grke,makedonce i sad radimo rimljane....:DDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Valja sutra ići sutra na francuski u šolu i to prvi čas. Nastavnik nam je bezobrazan i glup. Nadam se da ga otpuste nakon što se deilo krajem Decembra 2009 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa postuj ti malo, pa ce onda do dodje neko, kad vidi da ima nekoga!

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...