Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kasijab

GÜVENLİ TAKASÇI KURALLARI -- LÜTFEN OKUYUN

Recommended Posts

Many thanks to Berna_Gal for this translation

Herkese Selam
Forumda yaşanan son dolandırıcılık olaylarından sonra bazı değişiklikler yapmaya karar verdik.

Güvenli Ticaret Rozetleri Kazanmak (earning safe trade badges)
-7 tane tamamlanmış takasınız olması gerek. (iki taraf da eşyalarını almış olmalı)
-Takasların tamamı bu forumda (PSFC) yapılmış olmalı.Diğer forumlarda(playfish)yapılan takaslar kabul edilmez.
-Yapılan bu 7 takas farklı kişilerle yapılmış olmalı.

Güvenli Ticaret Hakemi (safe trading referees)
-Güvenli ticaret hakemlerinin sayısı 10'dan 15'e yükseltildi.

Bu kurallar forumun daha güvenli hale getirilmesine yardımcı olmak için vardır.Herkesi dikkatli olmaya çağırıyoruz.Tanımadığınız ya da güvenilirliğinden emin olmadığınız kişilerle takas yaparken (forumdaki mesaj sayısı düşük ya da yeni üyelerle) lütfen güvenli ticaret hakemlerinden (safe trading referees) yardım isteyiniz.
Her zaman olduğu gibi dolandırıcılık olayları hoş görülmeyecektir.Eğer birinin dolandırıcı olabileceğini düşünüyorsanız lütfen moderatör ya da adminlere haber veriniz.Biz bu konuyla ilgileneceğiz.

Teşekkürler
PSFC TEAM

NOT:Eğer birisi tarafından dolandırılırsanız lütfen bana dolandıranın facebook ismini,forumdaki ismini ve dolandırıldığınız sayfanın linkini gönderin.Ben de durumu diğer moderatörlere bildireceğim ve dolandırıcının bir daha bu forumda takas yapmasına izin verilmeyecektir.Fakat bana tüm bunları göndermeden önce karşınızdaki kişinin gerçekten dolandırıcı olup olmadığını öğrenmeniz gerek.
BERNA_GAL (turkish language moderator)

güvenli ticaret hakemlerinden yardım istemeniz için 15 hekemden herhangi birine özel mesaj (pm) göndermeniz gerekmektedir Smile

gzel mantıklı bi olay olmş bu pki hkemler kiler nerden örenebilrm? bu forma daha bikaç dkka önce üye oldm ne nerde kimde nasıl noluo çözmem için zaman tanı modum xD

anasayfada en altta safe trade referrees yazan yere tıkla ordan kimlerin hakem olduğunu öğrenebilirsin Smile

ay saol modcum xD snede olmasan bn naaapcktm ki xD

tabi cnm ama olsn xD bazı modlar çok ilgisiz ukala küstah wb olurlar congratulations hani mod oldum g*tm kalktı gbisinden canm congratulations:D:D wala PSFC herkese senn gbi mod wersn xD yada sni direk en başa alsn xD

ehhheehe dogrudur canım congratulations bende zaten diger forumdan söz ediorm.. eskiden orda bi modla takışmıştım.. kedini çok bişi sanıyodu insanlara laf edip duruyodu.. ondan yani congratulations

• Create New...