Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kathrinoula

Ανταλλαγή Paw Pounds σε Pet Society Coins.

Recommended Posts

 untit115.png

Aυτό το θέμα είναι μετάφραση αυτού του θέματος http://www.petsociety.forumotion.com/the-cafe-f3/paw-pounds-coin-exchange-t4333.htm για να βοηθηθούν εκείνοι που δεν είναι τόσο καλοί στα αγγλικά.

Καλώς ήρθατε! Εδώ μπορείτε να ανταλλάσετε τα Paw Pounds που έχει κερδίσει σε PS νομίσματα.

Κάθε Paw Pound αντιστοιχεί σε ένα PS νόμισμα.

Μπορείτε να ανταλλάξετε απο 500 μέχρι και 15.000 Paw Pounds την ημέρα.
Αυτά τα νομίσματα μπορείτε να τα πάρετε σε GMB (500 νομίσματα), σε 999 αντικείμενα(3000 νομίσματα) και σε 4999 αντικείμενα(15000 νομίσματα).
Για παράδειγμα, αν θέλετε να ανταλλάξετε 3500 νομίσματα θα σταλθούν στον λογαριασμό σας 1 GMB και 1*999 αντικείμενο.

Μπορείτε να δείτε πόσους Paw Pounds έχετε κοιτώντας στην αριστερή μεριά κάτω απο όνομα σας.

Paw Pounds κερδίζεις με τους εξής τρόπους: κάθε φορά που απαντάς σε ένα θέμα κερδίζεις 1 πόντο, κάθε μέρα που κάνεις log in κερδίζεις 10 πόντους, κάθε φορά που συστήνεις αυτην εδω την σελίδα κερδίζεις 10 πόντους και φυσικά μπορείς να κερδίσεις χιλιάδες πόντους πέρνοντας μέρος σε διαγωνισμούς.

Για να ζητήσετε να ανταλλάξετε τα Paw Pounds σας σε νομίσματα πρέπει να πάτε στο παραπάνω θέμα.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

Μπραβο μπραβο kathrinoula πολυ καλα congratulations

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

χεχεε εισαι μια μερα μονο mod και τι δεν εχεις κανει congratulations ... τους εχεις φερει ολους congratulations

Share this post


Link to post
Share on other sites

αληθεια???ωραιοοοο εγω ακομη δεν εχω πολλους αλλα θα φροντισω να αποκτησω Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites
koulina wrote:
αληθεια???ωραιοοοο εγω ακομη δεν εχω πολλους αλλα θα φροντισω να αποκτησω Smile

συμφεροντολόγα :biggrin: : :4:

Share this post


Link to post
Share on other sites

geia sas pali paidia!sorry gia ta spoilers prin..h8ela na to grapsw sto allo thread alla leei oti einai kleidwmeno!!!!! Sad

Share this post


Link to post
Share on other sites
nicol_86 wrote:
geia sas pali paidia!sorry gia ta spoilers prin..h8ela na to grapsw sto allo thread alla leei oti einai kleidwmeno!!!!! Sad

δεν πειραζε βρε, το διορθωσαμε και τωρα ξερεις
ναι ανοιξαμε αλλο, βρες το

Share this post


Link to post
Share on other sites
erwtisi... ka8e mera pou mpenw sto 90% m anigi automata k dn m zitaei log in... k pali pernw paw pounds i oxi?

k deuteron gt dn bazun ka8e ebdomada? k gnk gt na min boris na diale3is oti 8es opote 8es?

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...