Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
sid

en yakın arkadasına bi hata yaparsan we küserse nasıl barıştırırsın :(

Recommended Posts

ya ewet bu konuda yardım istiyorum.. en yakın arkasım bana bi sır wermisti. bende bunu dier en yakın arkadasımla paylaşmak zorunda kaldım çnkü onun sewgilisiyle ilgili bi konuydu Sad şimdide ortalık karıştı.. benim arkadasıma söyledigimi ögrenmis we küstü.. sonuçta söylemem gerekiyodu ki söyledigim kisi zaten söyledigim şeyi biliyomus.. off çok karışık oldu ama bana yardm edin napim Sad

gerçekten çok karışık bi durum ama bence yapman gerekeni yapmışsın madem arkadaşının sevgilisiyle ilgiliydi onun öğrenmesi gerekiyodu bence bunu diğer arkadaşına anlattın mı seninle küsen arkadaşına

söyledim dedim ama ben sana güwenip bi sır werdim sense gittin baskasna söyledin diyo.. ki oda haklı yani ama bnde haklıyım.. off çok karışık bi durumdaım Sad napcamı şaşırdım.. ikiside kaybetmek istemedigim arkadaşlarım.. we işin kötüsü ikiside birbirini hiç sewmez offf yaaaaaaaa:(

herkes birbirini sevmek zorunda değil ama o da diğerini anlamak zorunda eğer aynı şey onun başına gelseydi nasıl davranmanı isterdi acaba senden bunu düşünmesi lazım

işte düşünemiyo.. tutturmus sen bana ihanet ettin.. sırrımı baskasına söyledin.. bide kimin duydugu önemli degil sonucta söyledin diip duruo we dinlemio bni hiç bi şekilde..

ona biraz zaman tanı düşünsün biraz bence zamanla hatalı olduğunun farkına varacaktır

bu başlığı kilitliyorum eğer tekrar açmamı istersen bana özel mesaj gönderebilirsin Smile

• Create New...