Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
berna_gal

PSFC Kulüpleri

Recommended Posts

Şu anda forumumuzda 3 grup bulunmaktadır.
1.BAC (box addicted club)
2.FAD (fashion and design group)
3.Twilight Addicts
4.The Original C/G
Eğer kulüplerden birine katılmak isterseniz forumun üst sayfasında GROUPS yazan yere tıklayarak katılmak istediğiniz kulüp için kulüp yöneticisine gruba katılmak istediğinizi bildirebilirsiniz.Grup üyeliğiniz en kısa sürede onaylanacaktır.Ayrıca kulüplerdeki yarışmalara katılarak kulüp üyelerine özel ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz.

not : sayfanın altında sol tarafta forumdaki bütün kulüpleri görebilirsiniz

artk post saym 20 yi geçti oley =) şmdi artk bişiler kazanmaya baslarm dmi xD istek bölümüne bile yazamadm direk post sayın en az 20 olmalı üzgünüz gbi şeler geldi.. ahh ahhh xD ama artk ezik deglm yehu xD

heheeeeyt artk war bnmde 26 oldu şmdi ohh xD

ya ben şuan 17 postum varda ne yazcağımı falan bilmiyom diğer konulara.... Smile

ingilizcen iyi mi çünkü sadece burada türkçe konuşabilirsin forumun genelinde ingilizce konuşman gerekiyo ben de foruma ilk geldiğimde kimseyle bişey konuşamıyosum ama sonradan alıştım artık bi sürü arkadaşım var burada buradaki insanlar çok cömert yakında sen de anlarsın
kısacık bi not : forumda en az 20 mesajın olması gerekiyo yarışmalara katılıp birşeyler kazanabilmek için Smile ayrıca aktif üye de olman gerekli tabi aktüf üye olmak için günlük mesaj sayın 1 ve üstünde olmalı Smile

• Create New...