Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Guest

meni se spaaaaaaaaava

Recommended Posts

Guest Guest
kom se joos spaaaaaaaaaaava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni kazes da si umoran' haha. niko nemoebiti umorniji od mene. od jutros nisam nista jela....

posle skole smo isli na topcider... pa u neki konak milosa obrenovica... pa smo se prezderavali kokicama... pa smo videli vankija
pa nas je napao ludi deda u busu. O__o
pa smo presedali u trolu.
pa smo onda imali gradjansko.


cu da mrem sad pored ove kutije sa sladoledom.... a to je prva stvar koju danas jedem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vi umorni! Ja noge i ne osjetim od umora!

Joj. Tebe ludi starac napao! U mom susjedstvu žive 5 LUDIH GLUPAČA (Izvinite na jeziku). U školi imali matematičku (boli me glava od toga), Pa onda ne enleskom čitam priču od 4 stranice i prevodim (Usta me bole), Pa onda na matematiciradili neke zadatke (Ruke me bole), Onda bosanski LEKTIRA (Spava mi se i glava boli), onda Historija, čitali da postavljamo pitanja a drug do mene nema knjigu a ja učim nešto na drugoj stranici pa cijeli čas držim list da oboje možemo učiti (Ruka i oči bole), na Odbojci trenirali i igrali (Noge i ruke otpadaju).

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, nije nas bas napao... samo nas je pitao iz koje smoskole (pa mi odvalili nesto), onda jepoceo da nam nabrajaimena svih mogucih politicara,pa je onda poceo da peva nesto zona zamfirova, pa je ustao, poceo da mlatara rukama i dere se ''ZIVa VATRA!!!! ZIVA VATRAA!!!''
pa je ona poceo opet da peva.... a mi smo se uk....i i istrcali na prvoj stanici...

hvala bogu bila je odgovarajuca stanica... inace bismose izgubile negde u rakovici Laughing


aaaali i dalje ne moguda verujem da smo videle VANKIJAA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
tweet40 wrote:
dobro, nije nas bas napao... samo nas je pitao iz koje smoskole (pa mi odvalili nesto), onda jepoceo da nam nabrajaimena svih mogucih politicara,pa je onda poceo da peva nesto zona zamfirova, pa je ustao, poceo da mlatara rukama i dere se ''ZIVa VATRA!!!! ZIVA VATRAA!!!''
pa je ona poceo opet da peva.... a mi smo se uk....i i istrcali na prvoj stanici...

hvala bogu bila je odgovarajuca stanica... inace bismose izgubile negde u rakovici Laughing


aaaali i dalje ne moguda verujem da smo videle VANKIJAA!!!!


Nemoj mi sponminjati Rakovicu. Odmah se naježim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest
ee mi nemamo ni stanice ni tramvaje ni autobuse,mi uvek peske! zato sam i svakog dana umoran.. u.u

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tromo3 wrote:
tweet40 wrote:
dobro, nije nas bas napao... samo nas je pitao iz koje smoskole (pa mi odvalili nesto), onda jepoceo da nam nabrajaimena svih mogucih politicara,pa je onda poceo da peva nesto zona zamfirova, pa je ustao, poceo da mlatara rukama i dere se ''ZIVa VATRA!!!! ZIVA VATRAA!!!''
pa je ona poceo opet da peva.... a mi smo se uk....i i istrcali na prvoj stanici...

hvala bogu bila je odgovarajuca stanica... inace bismose izgubile negde u rakovici Laughing


aaaali i dalje ne moguda verujem da smo videle VANKIJAA!!!!


Nemoj mi sponminjati Rakovicu. Odmah se naježim.


ne mislimo na istu rakovicu.. ja mislim na naselje rakovica u beogradu...

Lazar wrote:
ee mi nemamo ni stanice ni tramvaje ni autobuse,mi uvek peske! zato sam i svakog dana umoran.. u.u


O.O
ja bez GSP-a nebi mogla da zivim.
zamisli da idem peske u usce svakog vikenda...
pa da krenem u 8 ujutru, stigla bi oko 10 uvece... 1h pred zatvaranje Laughing

al dobro, beograd je ipak veci.... da nema gradskog, to bi bilo katastrasno....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

tipican primer gradske osobe -.- Laughing

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mislim na obje Rakovice. Na geografiji kontrolni Hrvatska. Jedan grad nisam znao koji je a u glavi svako živ govori Rakovica, i ja napisa.

Zašto imam osjećaj deža vua.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ lazar marsss...... ajde ti dodji da zivis u beograduu.....
i cik da ne udjes u gradski prevoz bar jednomdnevno!

inace, za mene je usce u drugom gradu.... to je novi BG a ja sam u... ''starom'' congratulations

a jel nemate bas nikakav prevoz? cak ni one mini-buseve?

@luka znam kako i je... ok, ne bas.. ja nisam zala gde je reka msanu i grad mombasa-kilindi (afrika)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahahahahhahah vi ste ludi..........xD...........ja sam juce otisao sa zsadnjeg casa jer sam morao da trcim kuci da spremam nosnju i sve ostalo za koncert i da trcim na bus....onda su mi uvalili da nosim kofer rezervne nosnje.......onda smo 3,5 sati putovali do Beograda...........pa smo isli da posetimo manastir Rakovicu.......onda smo isli na tehnicku probu pa onda oblacenje u nosnju(nije nimalo lako) pa onda koncert......koncert se zavrsio u pola 12 i onda isli na zabavu kod njih i bili tamo do 1 posle ponoci i onda krenuli kuci.......stigli smo jutros u 4 ujutru i onda sam se jos morao vuci kuci peske.......sa sve nosnjom........uzas.........premoren sam..........ali bilo je SUPER...........jedva cekam sledeci koncert.....congratulations

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

tweet - MINI BUSEVE!!?? Sta je to?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pedj@ 94 Dixy wrote:
ahahahahhahah vi ste ludi..........xD...........ja sam juce otisao sa zsadnjeg casa jer sam morao da trcim kuci da spremam nosnju i sve ostalo za koncert i da trcim na bus....onda su mi uvalili da nosim kofer rezervne nosnje.......onda smo 3,5 sati putovali do Beograda...........pa smo isli da posetimo manastir Rakovicu.......onda smo isli na tehnicku probu pa onda oblacenje u nosnju(nije nimalo lako) pa onda koncert......koncert se zavrsio u pola 12 i onda isli na zabavu kod njih i bili tamo do 1 posle ponoci i onda krenuli kuci.......stigli smo jutros u 4 ujutru i onda sam se jos morao vuci kuci peske.......sa sve nosnjom........uzas.........premoren sam..........ali bilo je SUPER...........jedva cekam sledeci koncert.....congratulations


svi nesto sa rakovicom.. ja sam se za mao izgubila u naselju rakovic, luka nije znaogde je rekovica u hrvatsko, a ti iso u rakovicu, manastir Laughing

ja dans nisam nesot umorna... izbegla samodgovaranje i istorije i biologije... Laughing

Share this post


Link to post
Share on other sites
Predavanje Geografije:
NEMA Rakovice u Hrvatskoj već mi je 1,000,000 glasova reklo pa da se sramtim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...