Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Pedj@ 94 Dixy

Muzika...........<3 <3 <3

Recommended Posts

Caos svima posto ja obozavam muziku (svih vrsta ....mnogi ce se smejati kad cuju ovo ali slusam sve od OPERE do METALA...)sve sto mi se dopadne....a mislim da nisam jedini koji voli muziku.....otvorio sam ovu temu.....ovde mozemo pricati o muzici,postavljati pesme koje volimo i slicno zato uzivajte.......

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest

ja prosto obozawam pop! congratulations

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja volim sve.........ovo mi je jedna od omiljenih.....slusam je po ceo dan..............



volim domaci rok....jakoooooo.....tu ima jako lepih ljubavnih melodija.....Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites

BALAŠEVIIIIIIIĆ!!!!
ja uglavnom strani rock, pop, punk, metal, alternative, electronic, new age... uglavnom sve strano, ali rep i hip hop ne podnosim... ali ni ovoliko!

tj, slusam sta mi se svidi, a ne od kog pevača je Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites

tako i ja.........recimo onog milana stankovica nemogu da vidim ocima nekako mi antipatican ali ima super pesme.........Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites
ima super pesme? ja sam imala dobro mišljenje o tebi, peđa.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
pa ima ......ja sam napisao da slusam sve od roka,popa,opere,turbo folka,narodjaka,metala,tamburasa,trubaca.......sve ama bas sve........:DDDDD
xDDDDDDDDDD.......lol

Share this post


Link to post
Share on other sites


znate ovu pesmu.....ja je obozavam.......juce sam prvi put uspeo da je otpevam bez i jedne jedine greske.......:DDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mrzim što mi je drugovi nisu nikad čuli da Cascadu, samo me zezaju da slušam kaskade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

koja vam je omiljena domaca pesma? Smile

meni je ovaa....



te makiii!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je i jedna od mojih omiljenih......... .......moja sestra se zove MARINA i ja nju volim najvise na celom ovom svetu.........

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...