Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tromo3

Šta vam je najtužnije što ste propustili u PS

Recommended Posts

Ja sam najviše tužan jer sam promašio sedmicu uPS gdje su predmeti kao na planinskoj kolibi i što nisam otključao puding.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest
Mani je najjjjjjjjjgluplja stvar koju sam uradio jeste da sam kupio piggy za 21x4999 1 dan pre nego sto su svi predmeti hakovani!

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je najtuznije to sto sam bio toliko lud da zbog necijih reci koje su me veoma povredile zato sto to nije bila istina ali ok sam prestao igrati i nisam igrao pet oko mesec dana a sve svoje stvari dao sestri......ali sam sada srecan sto se to dogodilo zato sto da se to nije desilo nebi dosao ovamo....tako da necu navoditi ime te osobe u svakom slucaju hvala ti sto si me oterala od tamo....xDDDDDDD......Smile
propustio sam nedelju kada su bile one skolske stvari i kada i to oko toga......Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da oprostim sebi što sam deaktivirala face zbog jedne svadje i propustila ST patrick's day stvari i uskršnje stvari....
i ono sa kipom slobode....
trenutno, glupo mi je sto nisam igrala cele nedelje, i sto nisam kupila one predivne australijanske stvarcice.... dobro, i dalje su tu, ali imam sam vikend da ih kupim...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Guest
valentone day iz 2009 ):
bila sam taaako siromasna tada i skoro nista nisam uspela da kupim ):

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam igrala tad, i jedinu stvar koju sam kupila je jedan v-meda
mnogo mi je bio sladak da sam cele nedelje svaki da posecivala sve prijatelje da ga kupim Smile
koliko sam imala prijatelja na petu kad sam za 750 morala da ih posecujem sve svaki dan?
4 congratulations

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najtužnije što sam propustio cijeli August ile Septembar ili Oktobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...