Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tromo3

pričajmo o Hobijima

Recommended Posts

Hajmo pričati o hobijima. Je li skupljaš pare da kupiš kuću gdje ćeš čuvati sve stvari koje skupljaš ili sjediš za stolicom i pleteš džempere?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ono je bila šala mislio sam zaprave koji su ti hobiji?
Ja skupljam šta mi dođe pod ruke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja iz svakog lokala iznosim kesice sa secerom (ako imaju logo) Smile

p.s. 'el ovde osim tromo2, tweet40 i lazar-a nema nikog vise sa Balkana? Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa, ja sam bila odusevljena kad su u jednom kaficu u bugarskoj imali 3 vrste kesica: beli, zuti secer, i vestacki zasladjivač Laughing
inace, nemam neki specijalni hobi...


ima ih jos, ali nece da dolaze (mrzi gi -.-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima mene......ja dolazim tweet kad god sam na forumu nemoj tako...xDDDDD......heheh zezz se u zadnje vreme je moj pet zapostavljen zbog skole ........

uuuuuuuuuuuuu.........o hobijima bi mogao pricati do sutra........evo nekih....Smile

Folklor
Tambura
svaki dan idem na trcanje
skupljam olovke
pisem tekstove svojih omiljenih pesama
skupljam skoljke ali samo one koje sam izronim....nevolim da kupujem prosle godine smo ja i sestra doneli oko 150 skoljki sa mora od kojih su neke veoma retke....
skupljam male flasice od 0.5 l....XDDDDD
skupljam istorijske,geografske i kulturne casopise i knjige(enciklopedije....xDD

eto nemogu se setiti vise ali ima jos stvari 100 %

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sad imam oko 1,000,000 hobija i stvari sta skupljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Započeo novi hobi: Skupljati sve što ima veze sa tigrovima i lavovima ( Ako nađem išta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

lep hobi..........ja poceo da preuredjujem svoju sobu u stilu kina/japan.........hocu da je krecim u drecavo zelenu a jedan zid da prekrijem bambusovom trskom.....congratulations.......ovaj vikednd sam pravio shoji prozore sa dezenom bambusa postavicu sliku sutra i nekakve case sa skoljkama za ukras...congratulations........congratulations

Share this post


Link to post
Share on other sites
Blago se tebi ti imaš svoju sobu. Ja bi svoju i Zidi Plafon prefarbao u nešto tamnu narandžastu i puvukao bi crne linije da liči na tigrove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...