Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Tromo3

Beovizija........

Recommended Posts

Koje za za vas trebao da predstavlja Srbiju u Euroviziji? Ja mislim da je trebali Emina ili Oliver.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja nemam pojma, jer su nesto iskomplikovali zbog one j****e cipele od prosle godine, i msm da nije bilo beovizije -.-
sacu da vidim na sajtu RTS-a pa cu da ti kazem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazalost predstavlja nas onaj krele stankovic koji ima zurku ko Lady GaGa......zurka je EXTRA ali za zenske ......pesma je sr**e .....a najgore od svega je sto one 4 koze iza njega skacu jedna na drugu u narodnoj nosnji....msm bruka i sramota......procemo jos gore nego prosle godine..........a jadni smo sta se moze.......jel bosan i crna gora izabrali pesmu......hrvatska pesma mi se svidja......Smile

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bosna izabrala nekoga. Nemam pojma ko je. Sad gledam koje će pjesme biti na Eurosongu. SmileSmileSmile

Share this post


Link to post
Share on other sites
Da postavim sta? Plesmu za Bosnu i Hercegovinu. Nikad je nisam čuo, a nemam pojma ni ime pjeača i pjesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možda nađeš na stranici Eurovizije o pjesmi za Bosnu i Hercegovinu ( Ako budeš imao sreće( jer ja nemam))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za Euroviziju (mrsko mi je prevodit)
Malcolm Lincoln & Manpower 4 to Oslo for Estonia
Giorgos Alkaios & Friends will wave the Greek flag in Oslo
Josh flying the flag for United Kingdom in Oslo
Lena Meyer-Landrut gets German ticket to Oslo
Sweden: Anna Bergendahl to Oslo

Poslije nalazim za ostle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vukašin Brajić-Munja i Grom za BiH. Al su dosadni na biranju. yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawn. Samo kad pjevaju je dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pedj@ 94 Dixy wrote:
nazalost predstavlja nas onaj krele stankovic koji ima zurku ko Lady GaGa......zurka je EXTRA ali za zenske ......pesma je sr**e .....a najgore od svega je sto one 4 koze iza njega skacu jedna na drugu u narodnoj nosnji....msm bruka i sramota......procemo jos gore nego prosle godine..........a jadni smo sta se moze.......jel bosan i crna gora izabrali pesmu......hrvatska pesma mi se svidja......Smile


NIjE VALJDA ON????????
*pada u nesvest*
zvinte na izrazima, ali lik je g*y...
nnnneeverujem....?? O____O

kad je uopste bila beovizija? znam da su nesto k****i kako ce boga pitaj kako izabrati nesto, s nekim kompozitorima itd.... uopste nisam znala da ce biti beovizija Ashamed
a kad je evrovizija?

koji je ziro racun da uplatim pare, da se kupi puska, da se ubije milan stankovic?
*trci na joutube da cuje tu, najverovatnije ogavnu, pesmu*

p.s. izvinjavam se na ''izrazima'', ali sam uzasno iznerviana, bolesna sam, i sad tek kad sam cula za onog g*ya, ima da mi skoci temperatura na 42...
cu da mrem O___o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uerovizija je u subotu u maje ili 1. ili u 2. subotu (Finale) Ja se nadao da ce biti Emina ili Oliver za Euroviziju.

Share this post


Link to post
Share on other sites
https://www.youtube.com/v/UsuejPdlSmy

1. ko mu je ljubica???
2. sta izvode one iza njega??
3. 0.50 - 0.53 what the fudge to radi? O_o
4. ja evroviziju necu gledati. sramota me je sto srbiju neko ovakav predstavlja
5. ako se ne slazete, pa ne morate. ovo je moje misljenje

_____komentar na tekst pesme____________
hej, stisni me, kisni me -- wtf znaci kisni me? O_o
....
Beograd, Beograd
tri puta po naski je
-- aa? sta je bre tri puta po naski?
....
Beograd, Beograd
ja bezobrazan
-- kakve to effing veze ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kisni znači neš kao poljubi.
Misliš da je pjesma Srbija ne valja. ona je 1,000,000 bolja nego za BiH.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ma ovo je propast, oni ocekuju da ce da pobede sa OVIM? O___o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Možda bi sa Eminom Pobijedili, aliusput i ta je pjesma dobra. Na Euroviziji će Milan sam biti kad Pjeva. Mislim tako-

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...